Yaşam

Altın Kelebek Ödüllü Başarılı Şarkıcı Zeynep Bastık’ın Ay Burcu Balık Olduğunu Gösteren 6 Özelliği

Cover Queen olarak bilinen başarılı müzisyen Zeynep Bastık’ın doğum haritasını sizler için inceledik. Ay burcu Balık olan Altın Kelebek Ödüllü sanatçının duygusal yaşamına ve kişilik özelliklerine bir göz atalım… Zeynep Bastık’ı Zeynep Bastık yapan özellikleri Ay Balık olduğunu adeta kanıtlıyor!

1. Onu sanatçı yapan duygusallığı…

Doğum haritasında Ay burcu, duygularımızı nasıl deneyimlediğimizi anlatır. Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün, rüyalarla ilgili, bilinçaltı ve ünlüdür. Bastırılmış duygularını sanatıyla dışa vurarak ün kazanmayı başardığı düşünülürse Ay burcu yerleşimini güçlü bir şekilde kullandığı söylenebilir.

2. Harika bir ses yeteneği…

Balık, doğum haritasındaki konumuna göre kişiye sanat veya zanaat bahislerinde yetenek verir. Bastık’ın duygularını döktüğü kağıtlar yazma konusundaki yeteneğini gösterebilir, yazdıklarını güzel bir ses tonuyla ortaya koyması da dolunay burcu özelliğinin ifadesidir.

3. Sevgi dolu ruh hali.

Kameralara her yakalanışında gülümseyerek poz veren Bastık’ın arkadaşlarıyla samimi ve samimi tavırları sosyal medyada ilgiyle takip ediliyor. Bastık’ın memnuniyeti sizce nereden geliyor? Ay burcu Balık burcu kadınları iç huzurun değerini çok iyi bilirler. Bastık, özel hayatında da duygusal istikrarını koruyan bir Ay Balık burcudur!

4. Sadık aşk hayatı…

Bir anda güzel giden ilişkilerini bitirme kararı alan Zeynep Bastık ve Tolga Akis bu dönemde magazin gündemini meşgul etmişti. Onun tenha ve samimiyetini gördüğümüz anda hissettiğimiz aşklarını, dostluklarını bozmadan sonlandırdılar. Birçok kişi hala birbirlerine birebir sıcaklıkla baktıklarını söyledikleri paylaşımlara ve fotoğraflara şaşırsa da o Ay burcuna sahip bir Balık kadını! Kimseye kin besleyemez. Onun için her aşk bir deneyimdir!

5. Doğal halleri…

Bastık, kamera karşısına geçtiği için kendini eleştirecek insanlardan değil. İnsanların onu en doğal haliyle olduğu kadar tanımasını ve tanımasını ister. Maske takmak veya olmadığı biri gibi davranmak Balık burcu Ay’ı rahatsız ediyor. En kötü göründüklerinde bile, en iyi hallerindedirler.

6. Dünya çapındaki ünü…

Balık burcunun doğum haritasında para ve şöhret getirdiğini daha önce duymuş olabilirsiniz. Hele ki Ay güçlü bir gezegen konumunda ise kişinin itibarı ve kazancı iki katına çıkar. Kendini dünyaya kanıtlamış başarılı bir sanatçı olan Bastık’ın bu özelliğinin ona şans getirdiği belliydi. Yolun hep açık olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu