Haber

Altınordu sezona Nazilli Belediyespor maçıyla başlıyor

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta 26-27 Ağustos tarihlerinde başlayacak sezonun ilk maçında Nazilli Belediyespor’u konuk edecek olan Altınordu’nun teknik direktörü Atilla Küçüktaka, sezona iyi bir başlangıç ​​yapmak istediklerini vurguladı. 9 yıl sonra 2. Lig’de mücadele edecek olan İzmir ekibinin tecrübeli hocası, “Hem ligimiz hem de rakiplerimiz hakkında çok önemli bilgiler topluyoruz. Elbette kolay olmayacak. Uzun zamandır lig yukarıda.Şimdi bu lige geldik.İlkler hep çok güzeldir.Zordur” diye konuştu.

İlk maçı hangi takımla oynadıklarının değerli olmadığını anlatan Küçüktaka, “Gerçekten zor olacak. O mücadeleye çok iyi hazırlandığımızı düşünüyoruz. Lige kadar maksimum seviyede hazırlanıp çok iyi başlamak istiyoruz. Özellikle ilk periyotta iyi başlamak önemli” şeklinde konuştu. Kim iddialıysa biz de o kadar iddialıyız” dedi.

“KULLANILDIĞIMIZ BİR SAHA” Bu dönem lig maçlarını Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı yerine Torbalı’daki kendi tesisleri olan Metin Oktay Yerleşkemizde oynayacak olan Altınordu, saha avantajını iyi kullanmayı hedefliyor. Kulüp olarak bu dönem kazananlardan olacaklarını belirten teknik patron Atilla Küçüktaka, “Maçlarımızı kendi tesisimizde, Metin Oktay Kampüsü’nde oynamak da bunlardan biri olacak. En avantajlı şekilde. Buraya gelen her takımın inanılmaz zorlanacağı bir alan haline getireceğiz. Yıllardır alışık olduğumuz bir alan. Bize çok önemli artılar sağlayacak” OYUNCU SAYISI ARTACAK”A takım oyuncuları Mert Furkan Bayram, Furkan Yöntem ve Yusuf Talga U19 Milli Takımımız tarafından 6-10 Ağustos tarihlerinde Erzurum’da hazırlanacak. Teknik direktör Küçüktaka, kampın aday kadrosuna davet edilirken, milli takımlara daha fazla oyuncu göndereceklerini söyledi. Küçüktaka, “Şimdilik 3 milli oyuncu gönderdik. Ağustos ayında yapılacak olan bu kamp bir hazırlık kampı. U19 Milli Takımımızı önemli bir şampiyonluk bekliyor. Bu sayıyı çok daha yukarılara çıkaracağımızı düşünüyoruz.” 3, 4, 5 belki daha fazla. Umut Milli Takımımız için de. Çok güçlü oyuncu adaylarımız var.”

Teknik Direktör Atilla Küçüktaka, “Herkesin hak ettiği ve hak ettiği bir Altınordu forması olacak” diyen teknik direktör Atilla Küçüktaka, “Herkesin hak ettiği ve hak ettiği bir Altınordu forması olacak” dedi. “Kaleci bölümündeki başarımızı A takıma da yansıtmak istiyoruz. Biraz zaman alacak ama aynı sistemi, aynı yöntemi orada da başarıyla uygulayacağımızı düşünüyoruz. Mutlaka sonuç alacağız” diye konuştu.

– izmir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu