Dünya

ARK: Survival Evolved’ın Switch Sürümü İçin Ücretsiz Ragnarok Paketi Geliyor

 
Açık dünya hayatta kalma aksiyon macera oyunu ARK: Survival Evolved’ın Switch versiyonu için yeni bir paket geldi. Ücretsiz DLC güncellemesi olarak Switch kullanıcılarına sunulacak olan Ragnarok adlı genişleme, şimdiye kadarki en büyük haritayı oyuna getiriyor. Bu harita mağaraları, volkanları, kaplıcaları ve daha fazlasını içerecek. Bu paket, gizemli bir adada hayatta kalma arayışınızda keşfedilecek yeni alanlar ekleyecek.
 
Ragnarok genişlemesi oyuna birçok yeni bölge getiriyor
 
 
 
2015 yılında tanıtılan ARK: Survival Evolved, bizi hayatta kalmaya çalıştığımız uçsuz bucaksız bir dünyaya bırakıyor. Bu yapımda, biz oyuncular hayatta kalmak için avlanıyoruz, kaynaklar topluyoruz ve eşyalar üretiyoruz. Monster Hunter ve The Forest gibi oyunlara benzeyen ARK: Survival Evolved’da açık dünyaya atlıyoruz ve bu açık dünyayı keşfetmeye çalışıyoruz.
 
Çevreyi keşfederken çeşitli tehlikeler ve tehditlerle karşılaşabiliriz. Tarih öncesi ve efsanevi canavarların var olduğu bu dünyada, dilersek bu yaratıkları evcilleştirebilir ve binek olarak kullanabiliriz. Ragnarok DLC ise Switch konsollarına sahip olan kullanıcılara ek içerik sağlıyor. Oyunculara geniş bir harita sunacak olan Ragnarok paketi, altı ücretsiz güncellemeden ilki.
 
Oyunculara 144 kilometrekarelik bir harita sunacak olan Ragnarok genişletmesi, Lost Island ve Scorched Earth gibi bölgeleri de getiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu