Haber

Deer Slayers ile FireFlux “Tech İzmir”de karşı karşıya gelecek

Ege Üniversitesi Elektronik Sporlar Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren ve üniversiteler ortası Türkiye şampiyonluğu bulunan Deer Slayers Valorant Ekibi; Bilim, İnovasyon ve Teknoloji Şenliğinde (Tech İzmir) Türkiye Valorant şampiyonu FireFlux ile bir şov maçı yapacak.

Festival öncesi Deer Slayers kadrosu üyelerini makamında ağırlayan Rektör Prof. Dr. Necdet Budak, “Üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu bulunan Deer Slayers Valorant Takımımız, 15-16 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Bilim, İnovasyon ve Teknoloji Festivalinde Türkiye Şampiyonuna karşı gösteri maçında üniversitemizi temsil edecek. Takımımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve İzmir Valiliği himayelerinde İzmir Arena’da düzenlenecek olan “Tech İzmir” ile kentte yeni jenerasyon teknolojiler, oyun ve yaratıcılık ile ilgili gündem oluşturmak hedefleniyor. Dijital dünya ile ilgili pek çok aktifliğin yer alacağı şenliğin birinci gününde saat 14.30’da Deer Slayers ile FireFlux şov maçında karşı karşıya gelecek. Doç. Dr. Tarık Kışla’nın koordinatörlüğündeki Deer Slayers kadrosunda; Mehmet Ali Atakan Türkbay, Emre Şentürk, Hasan Talha, Mert Aydın, Emre Sefer, Berkay Ayan oyuncu olarak yer alıyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu