Haber

İYİ Parti Sözcüsü, partililere ‘Akşener etrafında birleşin’ çağrısı yaptı

İYİ Parti 3. Olağan Büyük Kongresi için hazırlıklar hızlandı.

Bugün yapılan Genel Yönetim Kurulu (GİK) toplantısının gündemi kongre oldu. Toplantının ardından Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, partililere ‘Akşener’in etrafında toplanma’ çağrısında bulundu.

Zorlu, Twitter’dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Bugün Genel Yönetim Kurulu toplantımız yapılarak, seçim sonrası gelişmeler ve yaklaşan büyük kongremiz hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Kongre sürecinin gereği olarak partimiz 3. Olağan Büyük Kurultayı’nı 22 Mayıs 2023 tarihinde duyurulduğu üzere 24 Haziran 2023 Cumartesi günü Ankara ATO Kongresi’nde gerçekleştirecektir. YETER Parti ailesi başkanımız Sayın Meral Akşener’in etrafında birleşecektir. , ülkemizin çıkmazdan kurtuluşunu ve yeni yol haritasını müjdelemek için bu büyük toplantıda.

‘BEN’ DEĞİL ‘BİZ’ OLMANIN ADRESİ

Bu süreçte bizi birbirimize düşürmeye çalışanlara, yolumuza tuzaklar kuranlara ve kişisel çıkarlarını gözetenlere karşı tüm teşkilatlarımızla dimdik duracağız. Unutulmamalıdır ki birçok olumsuzluğa, elektrik kesintilerine, hakaret ve tehditlere göğüs geren cesur hareketin ‘ben’ değil, ‘biz’ olmanın adresi olduğu unutulmamalıdır. DÜZGÜN Parti tüm üyeleriyle Türkiye’nin umudu, milletinin sesi olan genel liderimiz Meral Akşener Hanım’ın liderliğinde iktidar hedefine daha güçlü adımlarla ilerleyecektir. Büyük Türk milletine saygılarımızla.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu