Ekonomi

Keurig çevre dostu K-Rounds kahve kapsüllerini tanıttı

BURLINGTON, Mass. – Keurig Dr Pepper (NASDAQ: KDP) bugün, tek servislik kahve sistemleri için daha geniş bir yenilik stratejisinin bir parçası olarak plastik ve alüminyum içermeyen bir kahve kapsülü serisi olan yeni K-Rounds™’u piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Yakında piyasaya sürülecek olan Keurig Alta™ demleyiciyle kullanılmak üzere tasarlanan yeni kapsüller, geleneksel kapsül malzemelerine ihtiyaç duymadan kahvenin lezzetini ve aromasını koruyan bitki bazlı bir kaplamayla üretiliyor.

K-Rounds™, tüketicilerin evde espressodan soğuk kahveye kadar hem sıcak hem de soğuk barista tarzı içecekler yapmalarını sağlayacak yeniden tasarlanmış bir demleme sisteminin parçasıdır. Kapsüller, farklı kahve içecekleri için özel olarak tasarlanmış çeşitli boyutlarda olacak ve Keurig Alta™ demleyicinin demleme basıncını ve ekstraksiyon profilini buna göre ayarlamak için okuduğu bir kodla tanımlanabilecek.

Keurig Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Bob Gamgort, bu yeniliğin şirketin Kuzey Amerikalı kahve tüketicileri için çeşitlilik, kalite, değer ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığını yansıttığını belirtti. K-Rounds™’un şirketin çevresel hedefleriyle uyumlu olarak sertifikalı gübrelenebilir olması bekleniyor.

Keurig Alta™ bira makinesi ve K-Rounds™ kapsüllerinin geliştirilmesi, içecek, kapsül, cihaz ve üretim tasarımında önemli fikri mülkiyet içeren çok yıllı bir inovasyon projesinden kaynaklanmaktadır. Keurig ayrıca ABD, Kanada ve Meksika pazarları için Delica İsviçre’nin teknolojilerini kullanmak ve geliştirmek için özel haklar elde etti.

Resmi piyasaya sürüme hazırlık olarak Keurig, 2024 sonbaharında başlayacak beta test aşamalarını yürütecek ve sistemi iyileştirmek için tüketici geri bildirimlerini davet edecek. Şirket, marka ailesi aracılığıyla 500’den fazla kahve çeşidi sunarak tek servislik kahve pazarındaki lider konumunu sürdürmeyi ve aynı zamanda mevcut K-Cup® kapsüllerini yeni demleyiciyle kullanma seçeneği sunmayı hedefliyor.

Bu duyuru, geniş bir tüketici markası portföyüne sahip Kuzey Amerika’nın önde gelen içecek şirketlerinden Keurig Dr Pepper’ın basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu