Haber

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kooperatif Başkanları ve Yöneticileri ile Buluştu

21 Aralık Dünya Kooperatifler Günü nedeniyle Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 23 Aralık 2022 Cuma günü saat 10:00’da ilçede faaliyet gösteren Kooperatif Başkanları ve Yöneticileri ile birlikte kahvaltı programına geldi.

Düzenlenen programa Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Vasfi Güner, Ersin Kaçar, Tekirdağ Tarım Kooperatifleri Birlik Başkanı Ramazan Demirkıran, ilçemizde faaliyet gösteren Kooperatif Başkanları, Yöneticileri ve Üyeleri katıldı.

21 Aralık Dünya Kooperatifler Günü münasebetiyle programda bir konuşma yapan Başkan Ulaş Yurdakul, “Sosyal sorumluluk ilkesiyle çalışan, dayanışma temelinde topluma ve insanlığa hizmet etmeyi hedefleyen kooperatiflerimiz, bireylerin ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişimi için büyük değer taşımaktadır. Bu nedenle kooperatiflerimizin gelişimine katkı sağlayacak her türlü faaliyete destek vereceğiz.

Şehir dışındaki programlarım nedeniyle ertelenen programa katılan tüm kooperatif camiasına teşekkür eder, birlik ve beraberliğimizin pekişmesini temenni eder, 21 Aralık Dünya Kooperatifler Günü’nü tebrik ederim.

Gelen istek, talep ve tekliflerin ardından kahvaltı programı sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu