Haber

MediaMarkt’tan 10.000 fidanlık içeren Hatıra Ormanı

“Daha İyisi İçin” vizyonuyla daha sürdürülebilir bir dünya için çalışmalarını sürdüren MediaMarkt, TEMA Vakfı aracılığıyla Gaziantep Çınarlı fidanlık alanına 10.000 fidan bağışlayarak MediaMarkt Hatıra Ormanı’nı oluşturdu.

Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, “Daha İyisi İçin” vizyonuyla ortak evimiz olan dünyamızı daha sürdürülebilir kılmak için çalışmalarını sürdürürken, hayatın her alanında kullandığımız teknolojik ürünleri kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. ”. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışan MediaMarkt, bu alandaki projelerini hızla hayata geçirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda ülkemizi daha fazla ağaçlandırmak için TEMA Vakfı aracılığıyla Gaziantep Çınarlı ağaçlandırma alanında 10.000 fidanlık Hatıra Ormanı oluşturan MediaMarkt; MediaMarkt Hatıra Ormanı’nın oluşmasına katkı sağlayan müşterileri ile alışveriş sonrasında e-posta ile gönderilen memnuniyet anketini doldurarak sürdürülebilir bir geleceğe adım atılmasına destek oluyor.

MediaMarkt daha yeşil bir Türkiye için çalışıyor

Teknolojik çalışmaları kullanıcılara en yeterli deneyimi sunarak sunan MediaMarkt, sunduğu çalışmalarla müşterilerinin hayatlarını iyileştirmeyi amaç edinmiştir. Bunu yaparken de dünyaya katkı sağlamayı ve onu sürdürülebilir kılmayı amaçlar. Sürdürülebilirliği daha çok yaşanacak pahalı bir gelecek sağlama davranışı olarak gören MediaMarkt, müşterileri ve çalışanları ile birlikte attığı küçük adımlarla büyük değer yaratacağına inanıyor.

MediaMarkt “Daha İyisi İçin” diyerek daha yaşanabilir bir dünya için geride bıraktığımız izleri azaltmak ve geleceğe daha sürdürülebilir bir miras bırakmak için önümüzdeki dönemde de projelerini hayata geçirmeye devam edecektir.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu