Yaşam

Nilüfer’de akşamlar yaz konserleriyle daha renkli

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği yaz konserlerinin son durağı Ertuğrul Mahallesi oldu. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet, Nilüfer Türk Sanat Müziği Korosunun konserini mahalle halkıyla birlikte izledi.

Nilüfer’de her akşam farklı bir mahallede düzenlenen yaz konserleri, mahallelinin de katılımıyla keyifli bir biçimde devam ediyor. Temmuz ayı boyunca düzenlenen konserlerin son durağı Ertuğrul Mahallesi oldu. Filiz Başıbüyük yönetimindeki Nilüfer Türk Sanat Müziği Korosu en değerli parçaları seslendirdi. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Fazilet programı mahalle sakinleriyle birlikte izledi. Mahalle sakinleri günün stresini melodilerle attı. Koroyla birlikte şarkı söyleyen Önder Fazilet, konser sonunda Başıbüyük’e çiçek vererek tüm koroyu tebrik etti.
 

Nilüfer’in farklı mahallelerinde her akşam saat 21.00’de gerçekleşen ücretsiz yaz konserleri, 21 Temmuz Cuma günü Konak Mahallesi Hali’ndeki programla sona erecek. Etkinlikler kapsamında Nilüfer Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Nilüfer Belediyesi Roma Orkestrası ve Nilüfer Belediyesi Halk Dansları Topluluğu sahne alıyor.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu