Haber

Sarıkamışlı sporculara malzeme desteği

Sarıkamışlı sporculara malzeme takviyesi yapıldı. Sarıkamış Araştırma ve Geliştirme Derneği (SARGED), Sarıkamış Gençlik Merkezi’nde yaklaşık 340 öğrenciye spor malzemeleri dağıttı.

Sarıkamış Gençlik Merkezi’nde öğrencilerle ortalığa çıkan dernek üyeleri, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Daha sonra dernek üyeleri, öğrencilere tayttan topa, şorttan forma ve eldivene kadar tüm malzemelerini vererek spor yapmalarına katkı sağladı.

Spor Malzemelerin kendilerine moral ve motivasyon sağlayacağına değinen Tandeniz Tanyeli, “Dernek üyeleri burada bir etkinlik düzenlediler. Eksiklerimizi tamamladılar. Çok güzel bir etkinlik oldu. Spor malzemelerimizi bize verdiler, teşekkürler.” Öğrencilerden Melek Alan, kendilerine verilen spor malzemeleri için SARGED ailesine teşekkür etti. Sarıkamışlı öğrencilere spor malzemeleri sağladıklarını kaydeden Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Nurullah Aydın, “Bugün Sarıkamış’tayız, 340 öğrencinin spor kıyafetlerini hediye ettik. Tüm spor branşlarında spor yapan çocuklarımıza kıyafetlerini ayrı ayrı dağıttık.”

Öte yandan spor malzemelerini alan öğrencilerin memnuniyeti yüzlerine yansırken, dernek yöneticileri de sporculara bu tıbbi takviyeleri aralıklarla sağlayacaklarını kaydetti. – KARS

karkamis-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu