Haber

Akşener canlı yayında çok konuşulacak iddiası: Liderler yemeğine katılmadan ayrıldı

6 Tablo Uzun müzakerelerin ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı. Kılıçdaroğlu’nun adaylığını ilk başta kabul etmeyen ve Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu’nda ısrar eden DÜZGÜN Parti Genel Başkanı Meral AkşenerSon anda masaya döndü.

ORTAK ADAY KILIÇDAROĞLU

Son görüşmenin ardından Saadet Partisi Genel Merkezi önünde kameralar karşısına geçen Millet İttifakı’nın 6 lideri Kılıçdaroğlu’nun adaylığını açıkladı. Meral Akşener Mutsuzluğu yüz ifadesine yansımıştı. Gazeteci Hande Fırat, CNN Türk’ün canlı yayınında Akşener hakkında tartışmalı bir iddiayı gündeme getirdi.

“AKŞENER YEMEĞİNE KATILMADI”

Fırat, adaylığın açıklanmasının ardından 6 liderin Saadet Partisi’nde akşam yemeğine çıktığını söyledi. Ancak Fırat’ın iddiasına göre Meral Akşener yemeğe katılmayarak Saadet Partisi’nden ayrıldı. Fırat, “Meral Akşener Saadet Partisi’nde yemeğe kalmadı. Akrabasını bilmiyorum ama şimdilik diğer başkanlar yemeğe gitti. Meral Hanım kalmayıp gitti. O yüzden diğer liderler yemek yediler.” görüşmeden sonra birlikte ama Meral Akşener o masada yoktu.” terimleri kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu