Haber

Bakan Dönmez ‘Reis’ Vefa Toplantısına katıldı

REİS’E VEFA TOPLANTISINA KATILDI

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, partisinin düzenlediği ‘Reis’e Vefa’ mitingine katıldı. Şehit Anıl Gür SporToplantı salonundaki toplantıya, Bakan Dönmez’in yanı sıra AK Parti’den Eskişehir Milletvekili seçilen Ayşen Gürcan, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan ve partililer katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Bakan Dönmez’in konuşması sırasında telefonla salona bağlandı. Salondakileri selamlayan Erdoğan, “Sevgili gençler, İstanbul Dolmabahçe’de bulunan Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nden sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum. Öncelikle kandiliniz mübarek olsun. Geleceğimiz aydınlık olsun. pazar günü seçime gidiyor ve cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci versiyonunda, inanıyorum ki sizlerin dinamizmi Türkiye’nin geleceğini, Türkiye’nin yeni yüzyılını çok farklı kılacaktır. Eskişehir Pazar günü sandıkları patlatmaya hazır mı? Kalan bu 24 saatte , tüm arkadaşlarınızı, tüm arkadaşlarınızı özellikle pazar sabahı hiç durmadan, yorulmadan sandığa gitmeye teşvik etmelisiniz.” Bana hazır mı? Bu vesileyle sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum.”

Esenler’de muhteşem bir miting gerçekleştirdiklerini ifade eden Erdoğan, “Yarın Beykoz’da muhteşem bir mitingle final yapacağımıza inanıyorum. Sizlerden büyük destek bekliyorum. Size inanıyorum. Size güveniyorum ve sizleri emanet ediyorum. Allah’ım selametle kalın.” Sözlerini kullandı.

Engin ÖZMEN- Sarp DEMİRHAN/ESKİŞEHİR,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu